Spausdinti

NAUJIENOS
RELIGIJA

Su popiežiumi susitiko naujasis apaštališkasis nuncijus Lietuvoje

2009-05-02

Ketvirtadienio rytą popiežius Benediktas XVI audiencijoje priėmė naująjį apaštališkąjį nuncijų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje arkivyskupą Luigi Bonazzi.

Luigi Bonazzi gimė 1948 metais šiaurės Italijos Bergamo arkivyskupijoje. 1973 metais jam buvo suteikti kunigo šventimai. Baigęs Šventojo Sosto diplomatus rengiančią Popiežiškąją bažnytinę akademiją, kunigas Bonazzi du dešimtmečius tarnavo nunciatūrose Afrikoje, Europoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje. 1999 metais buvo paskirtas apaštališkuoju nuncijumi Haityje ir konsekruotas vyskupu.

Nuo 2004 metų vadovavo nunciatūrai Kuboje. Šių metų kovo 14 dieną jis buvo paskirtas apaštališkuoju nuncijumi Lietuvoje ir Estijoje, kovo 25 dieną jam suteiktas paskyrimas atstovauti Šventajam Tėvui taip pat ir Latvijoje.

Arkivyskupas Luigi Bonazzi jau šį antradienį, gegužės 5 dieną pasieks savo naujos misijos vietą – apaštališkąją nunciatūrą Vilniuje. Vatikano radijui arkivyskupas Luigi Bonazzi sakė:

„Keliauju į Lietuvą suprasdamas, kad man tai bus visiškai nauja patirtis, nes savo diplomatinėje tarnyboje turėjau laimės susipažinti su Afrika, Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, esu dirbęs taip pat Vakarų Europos šalyje, Ispanijoje, o dabar keliauju į šalį ir į kultūrą, su kuria nesu pakankamai susipažinęs ir kurią dabar man reikia geriau pažinti.

Tuo pat metu jaučiu, jog kaip popiežiaus atstovas, esu siunčiamas daryti tai kas yra bendra visame pasaulyje. Esu siunčiamas atstovauti tam, kas popiežiui labiausiai rūpi, tam, ką Bažnyčia skelbia šiuolaikiniam pasauliui.

Tad nukeliavęs į Lietuvą stengsiuos savo gabumus, savo vyskupišką, kunigišką ir krikščionišką tarnystę sujungti su Lietuvos Bažnyčios tarnyste, kad visi drauge galėtume įtikinamiau kalbėti apie Dievą, padėti susitikti su Dievu ten gyvenantiems broliams ir seserims“,- sakė apaštališkais nuncijus arkivyskupas Luigi Bonazzi.

Spausdinti

Jūsų komentaras:

Vardas:
El. paštas:
Svetainė:

BERNARDINAI.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

BERNARDINAI.LT privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.


Bernardinai.lt naujausi straipsniai ir naujienos