Spausdinti

AFIšA

Vilniuje konferencija „Žmonių su negalia situacija Europoje: iššūkiai ir sprendimai"

2009-04-23

2009 m. gegužės 7 d. Lietuvos žmonių su negalia sąjunga ir Kauno krašto neįgaliųjų sąjunga organizuoja tarptautinę konferenciją „Žmonių su negalia situacija Europoje: iššūkiai ir sprendimai".

Kaip įgyvendinamos neįgaliųjų socialinės integracijos programos Europos sąjungos šalyse? Su kokiais iššūkiais susiduria NVO ir valdžios institucijų partnerystė teikiant socialines ir sveikatos priežiūros paslaugas neįgaliesiems? Kaip keičiasi visuomenės, ypač darbdavių požiūris į žmones su negalia?

Renginio metu bus siekiama atsakyti į iškeltus klausimus, apžvelgti žmonių su negalia situaciją medicininės, socialinės ir profesinės reabilitacijos srityse bei palyginti Europos šalių patirtis. Programoje numatyti Suomijos, Rumunijos, Ispanijos, Italijos, Belgijos, Lenkijos ir Lietuvos atstovų pranešimai.

Konferencija skirta valstybės institucijų, savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų bei aukštųjų mokyklų atstovams dirbantiems žmonių su negalia socialinės integracijos srityje ir visiems besidomintiems neįgaliųjų situacija skirtingose Europos sąjungos šalyse.

Konferencijos vieta: viešbutis „Artis Centrum Hotels" (Liejyklos g. 11/23, Vilnius).

Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis (sinchroninis vertimas). Organizatoriai pasirūpins dalyvių maitinimu.

Prašome registruotis į konferenciją iki 2009 m. gegužės. 6 d. adresu jurgita@negalia.lt, arba telefonu 85 2691 309. Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos www.negalia.lt arba telefonu 85 2691 308.

Ši konferencija yra tarptautinio projekto „Sintezė: sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų integracija labiausiai pažeidžiamoms gyventojų grupėms" dalis. Projektas finansuojamas iš PROGRESS - Europos Komisijos užimtumo ir socialinio solidarumo programos (2007 - 2013). Projekto tikslai vienija savivaldybių ir regioninės valdžios atstovus bei nevyriausybines ir visuomenines organizacijas iš 10 Europos Sąjungos šalių. Projekte dalyvauja 18 partnerių iš Rumunijos, Italijos, Ispanijos, Graikijos, Prancūzijos, Suomijos, Belgijos, Lenkijos, Slovėnijos ir Lietuvos.

Rengėju inf.

Spausdinti

Jūsų komentaras:

Vardas:
El. paštas:
Svetainė:

BERNARDINAI.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

BERNARDINAI.LT privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.


Bernardinai.lt naujausi straipsniai ir naujienos