Sekmadienio postilė. Našlė ir kunigas

Komentarai:

1 2
Last page
liūtė2007-02-17 22:13
Mirė tėvukas.Greitai bus keturnedelis.Tėvukui užprašiau mišias.Atrodo tiek ir užtektu. Tačiau mama nori (mama išsiskyrusi),kad sukviesčiau po mišių į kavinę gimines.Aš nelabai pritariu.Neseniai buvo pakasynos, kam to reikia?Gal kad giminės gertų ir apkalbėtų?
Vilma2006-11-30 08:19
Labai gilu ir taiklu. Dėkui.
Skapenas2006-11-14 17:30
ir koks velnias nešė į tą galerą !? tų , kurie ruošėsi iš anksto ir kūrė planus-panašūs klausymai nekankina ? jau per daug viskas nenatūralu .
blogiukas2006-11-14 11:58
Neieškok Juliau žėmėje rojaus. Jis seniai prarastas.Kas būtų jei nebeliktų kunigų ir vienuolių? Jų vien pasiaukojimas vertas pagarbos. Visi yra žmonės. Nuo nuodėmės niekas neapsaugotas. Geriau skleis gėrį,o blogį.
šiaip sau2006-11-14 09:41
kaip gera rytą atsibust ir vėl visa širdim pajust, neverst kitiems kaltės - kaltas jai jauties - (sportas - sveikata- išblaško kvailas mintis).
selma2006-11-14 09:15
gal kam ir nepriimtinos Juliaus mintys, bet, pavyzdziui, man, jos labai pravers: bus apie ka galvoti baznycioj, kurioje pamaldas veda ar pamoksla sako koks kunigas, nuo kurio (nuo nedvasingumo, kvailumo, kompleksiskumo ir pan.)noris tiesiog i zeme sulisti, begti is tos baznycios kuo toliau. bandysiu dabar tose daznose situacijose prisiminti juliaus mintis ir izvelgti visa tame prasme..
iš tautosakos lobyno2006-11-14 00:25
,, tai ko gi tau vėlei prireikė ,,seni",ar bajoro rūmai perprasti?-nevaryk pono Dievulio į medį .............."
rasa2006-11-13 20:45
Pritariu Hm. Julius turetu susimastyti apie savo rasliavas ir daznai netinkama itaka... Pats budamas kunigu kasa savo Baznyciai duobe... Jau geriau jam akmuo po kaklu...
Hm2006-11-13 17:11

Po sovietmečio žavėjausi vienuoliais. Maniau, kad jie padeda Bažnyčiai.Šiandien į juos pažvelgus yra viskas atvirkščiai. Pasidomėjus istorija, pasirodo, kad jie laikas nuo laiko išsigimsta. Didybė neaplenkia ir juos.
Roma2006-11-13 14:54
Galvoju, kad esi neblogas židinys.
be puikybės2006-11-13 10:48
Vienas šventasis garsėjo savo išmintimi taip stipriai, kad gandai pasiekė rojų. Dievai atėjo pas jį ir pasakė išpildysią bet kokį jo norą.
"Kas turėjo atsitikti, jau atsitiko, neturiu daugiau jokių norų. Neapsunkinkite ir negluminkite manęs tokiais pasiūlymais. Nemandagu atsisakyti, bet iš tikrųjų įvyko jau viskas, net ir tai apie ką negalėjau net pasvajoti." Šie žodžiai dar labiau paveikė dievus ir jie pasakė, kad nepadovanoję ko nors neišeis. "Na, ko gi man prašyti? Aš negaliu nieko sugalvoti... Duokit man tai, kas jums atrodo geriausia..." "Mes tau duosim jėgą. Vien tik tavo prisilietimas gaivins mirusius ir gydys kenčiančius." "Nebloga pagalba, bet ką daryti man? Juk matydamas, kaip visi atsigauna ir pasveiksta galiu išpuikti. Jeigu mano ego sugrįš aš prasmegsiu migloje. Padarykite dar ir taip, kad aš nežinočiau apie šiuos gerus darbus." Dievai sutiko:"Kur tik tu praeisi, gydys tavo šešėlis". "Gerai,- sutiko šventasis,- dar turiu paskutinį prašymą. Padarykite taip, kad mano kaklas nebesisukiotų, kad negalėčiau gręžiotis ir matyti savo šešėlio veiklos rezultatų"...
nemo2006-11-13 01:31
Jezus nepaneige farizieju bei rasto aiskintoju egzistencijos is esmes, bet peike skirtuma tarp ju zodziu ir darbu. Kas netingi, te pasiziuri Mato 23 skyriu - negailestinga ir rezianti, daug labiau labiau uz JS. Net ir sis nera pasiekes tokio populiarumo ir galios, kad galetu tenyksciais zodziais svaidytis apie kunigus, nebent privaciai. Viesai pasakes - butu "nuimtas". Taciau, nepaisant visko, ten yra sios eilutes: "Į Mozės krasę atsisėdo Rašto aiškintojai ir fariziejai. Todėl visa, ką jie liepia, darykite ir laikykitės, tačiau nesielkite, kaip jie elgiasi, nes jie kalba, bet nedaro" (Mt 23, 2-3). O jei taip, tada galima pripazint JS interpretacinius sugebejimus ir zodzio lankstuma, neneigiu ir jo sugebejimo per savo interpretacijas estetiskai i zmoniu sirdis pasibelst, bet kalbant apie jo postiles bendra scenariju, rysi tarp prielaidu ir isvadu - si karta tai buvo nieku tauzijimas.
pėdsekiui K22006-11-12 22:55
,,S.T. ir N.T- pėdsekys" UAB narių žiniai -------------monitorių ekranai spinduliuoja ,,mąstito virusu" , o papildomų premijų už viršvalandžius niekas nemokės - administracija .
rūbininkė - megejai2006-11-12 22:29
Te pasilieka Jūsų jausmai darnoje ir harmonijoje su tuo kam este pasišventęs ,kuo tikite , dėl ko gyvenate.Iš klaidų ir paklydimų mes mokomes ir įgauname daugiau gyvenimiškos patirties.Ir kuo tvirtesni savo tikėjime mes esame , tuo mažiau ,,kipšiukų" mūsų kely ,,akelė-
mis blizgina".Dėkui už atvirumą ir nuoširdumą .
K./2006-11-12 21:50
Dievo Ugnis as manau yra S.T. o Dievo vanduo N.T.,bet ilgai paskaites S.T. gali per daug gauti ugnies,o perdaug paskaites N.T. per daug gauti vandens.
K.>2006-11-12 21:45
Pas Juliu dega Dievo ugnis ir jas ja nesa toliau,o reiks Julius uzpils Dievo vandens kad taip karsta nebutu.
NB2006-11-12 21:13
Įprasta kun.Juliaus maniera: pirmoje straipsnio dalyje malti į dulkes Evangeliją ir Bažnyčią, o paskui padaryti vieną kitą protingą išvadą. Bijau, bet gali būti nemaža skaitytojų, kurie pasisavins tik pirmą postilės dalį.
megeja2006-11-12 20:49
Sutinku su megejo mintimis, "visos moterys nasles,...".Baznycia gyva tuo ka ji nesa- gyvuoju Dievu, visa kita tik priedas, - zmonija, vargana nors ir pramogaujanti.O nasles zino tikra gyvenimo kaina, savo skausmo priartintos prie amzinosios meiles versmes -kas ir yra zmogaus Izganymas.Kunigas yra tik zmogus ipareigotas perduoti Geraja Naujiena apie Izganymo vilti.Toks jo darbas,beje vertingas jau pats savaime. Klaidas darome visi, ir visi reikalingi Dievo gailestingumo.
pupų dėdė2006-11-12 19:52
girdėjau , kad pasakų kipšai bijo kryžiaus
tai nesudėtinga jį iš to kampo laukan išprašyti:)
Gerda2006-11-12 19:43
Ačiu kun. Juliau. Stiprybės Tau.
1 2
Last page

Jūsų komentaras:

Vardas:
El. paštas:
Svetainė:

BERNARDINAI.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

BERNARDINAI.LT privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.