Spausdinti

PRAMOGų KULTūRA

„Triumfo arką“ paliko E. Sašenko ir R. Karpis

2009-10-18

Lemiamos projekto „Triumfo arka“ laidos pabaigoje išaiškėjo, kad dalyviai Evelina Sašenko ir Rafailas Karpis palieka projektą, mat visų II-ojo turo trijų laidų komisijos ir žiūrovų balsų suma parodė, kad jie buvo įvertinti mažiausiai balsų. Po trijų laidų lyderė yra Joana Gedmintaitė. Antroje vietoje yra Mindaugas Rojus, o trečioje – Ona Kolobovaitė. Laidoje į sceną užlipo ir vertinimo komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Iš projekto iškritusių atlikėjų vietas užims dalyviai iš „Aukso rezervo“ arba „Triumfo arkos“ mokyklos. Kas jie, sužinosime po savaitės.

Komisija šį šeštadienį, kuomet buvo transliuojama II-ojo turo 3-io

ji laida, daugiausia balsų skyrė Onai Kolobovaitei (39 balsai), Joanai Gedmintaitei (31 balsas) ir Dianai Tiškovaitei (30 balsų).

Nepalankiausiai komisija įvertino Agnę Sabulytę (6 balsai) ir Jomantę Šležaitę (10 balsų).

Laidoje daugiausia žiūrovų simpatijų pelnė Agnė Sabulytė (851 balsas), Diana Tiškovaitė (787 balsai) ir Joana Gedmintaitė (637 balsai).

„Triumfo arkoje“ naujovė – specialiu projekto prizu apdovanojamas dalyvis, surinkęs daugiausia žiūrovų balsų. II-ojo turo 3-ioje laidoje daugiausia simpatijų iš taip vadinamojo Penktojo komisijos nario – žiūrovų – sulaukė A. Sabulytė. Ji bus apdovanota kitoje laidoje.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, galutinis šios laidos rezultatas toks: šios laidos lyderė yra D. Tiškovaitė. Antroje vietoje – J. Gedmintaitė, o trečioje – O. Kolobovaitė. 10 vietoje liko E. Sašenko, o 9-oje – R. Karpis.

Susumavus trijų laidų komisijos ir žiūrovų balsus, galutinis šios laidos rezultatas toks: projekte lyderiauja Joana Gedmintaitė, antroje vietoje yra Mindaugas Rojus, o trečioje – Ona Kolobovaitė.

10 ir 9 vietą užima bei projektą palieka atitinkamai Evelina Sašenko ir Rafailas Karpis.

Projekto dalyviai šįkart dainavo nuo 6-ojo iki 5-ojo (6, 7, 8...10, 1, 2...5).

Šeštadienį laidoje scenoje pasirodė vertinimo komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis, kuris atliko Fredžio dainelę iš Fredericko Loewe miuziklo „Mano puikioji ledi“ – su ta pačia dainele jis prieš 20 metų debiutavo profesionaliojoje scenoje. „Dvidešimt metų prabėgo kaip viena akimirka“, – prisipažino V. Juozapaitis.

II-ojo turo 3-iojoje laidoje komisijoje buvo Zita Kelmickaitė, Sigutė Stonytė, Gytis Padegimas ir V. Juozapaitis (vertinimo komisijos pirmininkas).

Kaip ir kiekvieną laidą, dalyviams grojo Kauno miesto simfoninis orkestras (šįkart jam dirigavo Modestas Pitrėnas) ir LRT grupė.

Kitą savaitę vyks III-ojo turo 1-ioji laida. Apie II-ojo turo 2-ąją laidą galite pasiskaityti čia.

„Triumfo arka“ yra LTV bei LTV World šeštadieniais rodomas muzikinis projektas, kurio tikslas – išrinkti „auksinį“ balsą.

Tuo pačiu laiku kaip ir per televiziją, šio muzikinio projekto galima klausytis ir per Lietuvos radiją.

Spausdinti

Jūsų komentaras:

Vardas:
El. paštas:
Svetainė:
Komentarų: 2

BERNARDINAI.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

BERNARDINAI.LT privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.


Bernardinai.lt naujausi straipsniai ir naujienos