Spausdinti

SKELBIMAI

Kviečiame į nepamirštamas piligrimines keliones

2009-09-28

 Kviečiame visus, kuriems artima piligrimo dvasia į švenčiausias krikščionybės vietas: pažinti, patirti, išgyventi... ir visam gyvenimui pasisemti Dievo malonės

Piligriminė kelionė į Šventąją žemę (Izraelis).

Krikščionybės keliu keliausime per Kafernaumą, Tiberiją, Nazaretą, Betliejų iki Jeruzalės – Šventojo miesto. Negyvoji jūra, Biblinių Sodomos ir Gomoros miestų vietoje, jums atskleis daug sveikatos paslapčių. Nepakartojami įspūdžiai jūsų laukia senųjų civilizacijų pėdsakais Jafos, Cezarijos, Akros, Bet Sheano, Bet Alfos vietovėse.

Kelionės datos : Lapkričio 6-14, 2009m

Kitos numatomos datos: vasario 15-23 ir kovo 7-15d, 2010m

Kelionės kaina: nuo 3700 Lt (viskas įskaičiuota, su maitinimu)

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis telefonu: mob 8-60667234

Arba el. paštu: redauksaite@yahoo.co.uk


Iki Santjago de Compostelos per Čenstachovą, Taize, Lurdą

 

Joks kitas kelias nesuvaidino Europos istorijoje tokios reikšmės krikščioniško Europos identiteto įtvirtinimui. Ant jokio kito kelio jūs nerasite tiek daug istorijos ir kultūros paminklų. Neveltui jis yra įtrauktas į UNESCO kultūrinio žmonijos paveldo sąrašą.   Šis kelias driekiasi per visą Kantabrijos jūros pakrantę.

Legenda teigia, kad prieš nukryžiavimą Jėzus padalijo pasaulį apaštalams, skatindamas juos kaip galima plačiau pasaulyje skleisti  tiesą. Jokūbui atiteko Iberijos pusiasalis. Jis nuleliavo iki Galicijos pamokslaujamas. 1189 m. Popiežius Aleksandras III Santiago de Compostela paskelbė šventu miestu greta Romos ir Jeruzalės. Viduramžiais visi keliai vedė į Santiago de Compostela. Pats žodis piligrimystė tapo ėjimo į Santiago sinonimu.  Kartu su šimtais tūkstančių piligrimų nuo Viduramžių laikų iki mūsų dienų įsijunkime į šį gyvenimo apmąstmo kelią, nors kartą savo gyvenime praeikime per žemę kaip piligrimai...

Kelionės datos : Kovo 21- balandžio 2d, 2010m

Kelionės kaina: nuo 1650 Lt

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis telefonu: mob 8-60667234

Arba el. paštu: redauksaite@yahoo.co.uk

Bernardinai.lt

Spausdinti

Jūsų komentaras:

Vardas:
El. paštas:
Svetainė:
Komentarų: 1

BERNARDINAI.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

BERNARDINAI.LT privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.


Bernardinai.lt naujausi straipsniai ir naujienos